Lennutransport

Ülemaailmne õhutransporditeenus
ESTMA ja Euroopa võrgustiku koostööpartnerid moodustavad ühe Euroopa suurima ülemaailmse ulatusega õhutransporditeenust pakkuva ettevõtte.

Samuti oleme üks kõige suurematest lennujaamadele transporditeenust pakkuvatest ettevõtetest Eestis. Teeme koostööd kõikide lennufirmadega, mille bürood või esindused asuvad Eestis.

ESTMA teeb koostööd enamiku suuremate ja väiksemate õhutranspordi-ettevõtetega
Selliste sihtkohtade puhul, kuhu ei ole võimalik ainult Eestis esindatud lennufirmade abil otse lennata, organiseerime kombineeritud transpordilahenduse, kaasates soovitud õhutranspordi pakkuja tagamiseks töösse oma partnerid üle kogu maailma. Ainult sel viisil on võimalik täita kõik meie klientide soovid – pakkuda transporditeenust üle kogu maailma kõige erinevamatesse sihtkohtadesse, samuti mittegabariitsete kaupade vedu ja kiirsaadetiste täielikku transporditeenust. Esindades maailma kõige tuntumaid lennufirmasid, suudame tagada paindlikkuse erinevate lendude ja transpordivahendite valikul ning täita kõik veoaja ja hinnaga seotud soovid. Tänu kvalifitseeritud ja kogemustega personalile, Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvatele kontoritele ja ladudele saab ESTMA pakkuda parimaid lahendusi ülemaailmseks õhuveoks.

Veoste toimetamiseks lennujaamade kogumiskeskustesse kasutame fiiderteenuseid (Road Feedering Services), samuti lennufirmade poolt pakutavaid veoautosid ning nii meie oma kui ka koostööpartnerite järelhaagiseid. Lennufirmade veoautod sõidavad kindlaks määratud marsruutidel vastavalt ajagraafikule Tallinna ning suuremate lennujaama kogumiskeskuste vahel.

Kombineeritud ja kohandatud teenused

Tänu erinevate transpordivahendite kombineerimisele ning kõige kiiremate ja ohutumate marsruutide loomisele saame organiseerida suurte veoste edasitoimetamist konkurentsivõimelise hinnaga kõikidest maailma suurematest keskustest.

ESTMA pakub nii kindlaksmääratud teenuseid kui ka individuaalsetele vajadustele vastavaid kohandatud lahendusi, et täita kliendi soovid seoses ajalimiidi, kauba suuruse ja iseloomuga ning leida sobiv marsruut ja transpordivahend.

Lennujaamast lennujaama
Pakume õhutranspordi teenust ühest lennujaamast teise üle kogu maailma (kauglennu teenus koos lõpliku kohaleviimisega) ning väljaveo võimalust.

Toimetame kaubad kohale vastavalt kliendi eelistustele ja tingimustele.

Ukselt-uksele teenus
Täielikud transpordilahendused, mis sisaldavad mugavat ukselt-uksele kohaletoimetamise teenust ning tolliteenuseid enam kui 150 riigis üle kogu maailma nii meie oma ettevõtte kui ka ülemaailmse koostööpartnerite võrgustiku kaudu.

Ladustamine
Meie käsutuses on täisvarustusega transiitkaubaladu, kus saab turvaliselt ja usaldusväärselt ladustada igat tüüpi veoseid, mille jaoks on vaja erinevaid laotingimusi.

Dokumentatsioon
Korraldame kõik tellimuste ja vajalike dokumentide vormistamisega seonduva, kaasa arvatud tolliprotseduurid.